Dzika dżungla i safari

Naklejki Dzika dżungla i safari


Czy mieszkając w centrum miasta w otoczeniu betonowych bloków, można poczuć bliskość natury lub namiastkę tropików? Zdecydowanie tak! Wystarczy udekorować ściany swojego mieszkania naklejkami w stylu afrykańskim lub naklejkami zwierzęta dżungla, które wprowadzą do naszych wnętrz niezwykle egzotyczny klimat. Raz zaproszona do domu dzika przyroda zagości w nim na stałe! W kategorii tej znajdziemy zarówno naklejki na ścianę do salonu, jak i naklejki na ścianę do sypialni, znakomicie prezentujące się nad sofą lub łóżkiem.

Safari jest propozycją dla wszystkich, którzy kochają podróże, dziką naturę oraz poczucie wolności. Naklejki ze słoniem, czy naklejka tygrys to tylko nieliczne z dostępnych ozdób, które stworzą w naszych wnętrzach prawdziwie afrykańską scenerię oraz pozwolą poczuć się jak na pustynnych stepach. Jeśli zapragniemy wypocząć w cieniu drzew, wybierzmy do naszego salonu naklejki tropikalne palmy! Łącząc je z roślinami doniczkowymi oraz naturalnym drewnem możemy liczyć na prawdziwie spektakularny, malowniczy pejzaż.

Kategoria z naklejkami zwierzęta safari oraz dżungla jest dedykowana zarówno rodzicom, jak i ich dzieciom. Jesteśmy przekonani, że towarzystwo egzotycznych, znanych tylko z książek lub filmów zwierząt, wprowadzi nasze pociechy w doskonały nastrój oraz zachęci do kreatywnej zabawy, połączonej z nauką. Naklejki z lwem, naklejki z małpkami oraz naklejki żyrafy staną się przewodnikami dziecka po tym dzikim i rozległym obszarze, ukazując mu całą jego złożoność, potęgę i piękno.

Aktywne filtry