dla dzieci

Naklejki na ścianę dla dzieci to niekończąca się dawka inspiracji. To właśnie dzięki nim pokój pociechy może nabrać charakteru. Stać się jeszcze piękniejszy, bardziej oryginalny i wyjątkowy. Mnóstwo propozycji czekających na rodziców w naszym sklepie pozwoli im zaaranżować dziecięce wnętrza w dowolny sposób. Zamienić je w dziką i pełną przygód dżunglę lub gorące safari. Przenieść na farmę pełną przyjaznych zwierzątek lub na jeden z górskich szczytów. Zabrać w niesamowitą, podniebną podróż samolotem lub balonem. Nasze naklejki na ścianę dla dzieci pobudzają wyobraźnię. Zachęcają do rozwijania swoich pasji i podążania za marzeniami. A w dekorowaniu wnętrz są po prostu bezkonkurencyjne!

Naklejki na ścianę dla dzieci – dekorujemy pokój dziewczynki

 

Dużo kolorów, wzorów, form. Księżniczki, jednorożce, zwierzątka, kwiaty, a może chmurki lub gwiazdki? Wybór naklejek na ścianę do pokoju dziecka nigdy nie jest zadaniem łatwym. Zwłaszcza gdy aranżujemy przestrzeń dla córeczki. Młodsze dziewczynki z reguły marzą o tym, aby zostać księżniczkami. Dzięki naszym naklejkom na ścianę szybko przemienimy ich pokój w królewską komnatę. Odrobinę magii wprowadzą natomiast do środka wróżki i tęczowe jednorożce. Mamy także pastelowe naklejki na ścianę dla dzieci w stylu boho i skandynawskim. W leśnych zwierzątkach i pięknych kwiatach zakocha się każda dziewczynka! Wśród oryginalnych propozycji do pokoju córeczki znalazły się z kolei naklejki na ścianę mapy świata, miarki wzrostu oraz spersonalizowane naklejki dla dzieci z imieniem!

Naklejki na ścianę dla dzieci – dekoracje do pokoju chłopca

 

Nawet nie jesteśmy w stanie zliczyć, na jak wiele sposobów możliwe jest zaaranżowanie pokoju chłopca! A naklejki dla dzieci otwierają przed rodzicami zupełnie nowe możliwości. To właśnie one mogą przeobrazić jego pokój w boisko piłkarskie, tor wyścigowy, a nawet przenieść go do kosmosu i pozwolić zamieszkać pośród gwiazd. Naklejki na ścianę to dekoracja, którą można wykorzystać w każdym chłopięcym wnętrzu. W naszej ofercie przygotowaliśmy naklejki dla niemowlaków, przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, a nawet nastolatków. Nie tylko pasujące do stylistyki pokoju, ale przede wszystkim doskonale oddające różne pasje i zainteresowania każdego dziecka!

Naklejki na meble i podłogę dla dzieci

 

A co, jeśli nie naklejki na ścianę do pokoju dziecka? Rodzicom, którzy marzą o oryginalnej, świeżej i przykuwającej uwagę dekoracji w kąciku ich pociechy, mamy do zaproponowania naklejki na meble i na podłogę! Pierwsze z nich są szybkim sposobem na efektowne odświeżenie starszego wyposażenia. Mogą nadać ponadto kolorów i charakteru minimalistycznym, prostym bryłom. Wśród naklejek na podłogę na uwagę zasługują przede wszystkim wyjątkowe tory jazdy. Zaaplikowane na podłodze stworzą atrakcyjną planszę, na której dziecko każdego dnia będzie urządzać ekscytujące wyścigi samochodowe!

Aktywne filtry