Maskownice Grzejnika

Magnetyczna maskownica na grzejnik to sposób na dyskretne zakamuflowanie kaloryfera i jednoczesne upiększenie wnętrza. W naszej ofercie przygotowaliśmy niezliczony wybór rozwiązań. Są to wysokiej jakości magnetyczne osłony na kaloryfer, dostępne w przeróżnych wzorach i kolorach. Motywy roślinne, zwierzęce, abstrakcyjne, a może kolorowe, bajkowe osłony na grzejnik do pokoju dziecka? Magnetyczna maskownica na kaloryfer zakryje te elementy układu ogrzewania w każdym wnętrzu – salonie, sypialni, biurze, przedpokoju lub kąciku naszej pociechy. Aby dobrze trzymała się na grzejniku, przynajmniej 40% jego powierzchni powinna być płaska oraz wykonana ze stali lub blachy.

Magnetyczna maskownica na grzejnik do salonu i sypialni

 

Czy z pozoru zwykły, nieatrakcyjny kaloryfer może stać się ozdobą naszego pokoju? Zdecydowanie tak! A wszystko to zasługa magnetycznych maskownic, stworzonych specjalnie na ten element wyposażenia wnętrz. Magnetyczna maskownica na grzejnik to najlepszy sposób na stylowe zakrycie niezbyt estetycznego kaloryfera lub nadanie mu nietuzinkowego charakteru. Ze względu na niesamowicie bogaty wybór dostępnych wariantów, dopasowanie osłony do stylu pomieszczenia nie przysporzy nam żadnych problemów. Magnetyczna maskownica grzejnika w sypialni może zostać pokryta kwiatami, panoramą ulubionego miasta lub wzorami abstrakcyjnymi. W salonie wspaniały efekt stworzy natomiast magnetyczna maskownica na kaloryfer przedstawiająca rozpalony kominek! Taka osłona na grzejnik wypełni nasz pokój ciepłem oraz przytulną, nastrojową aurą.

Magnetyczna maskownica na grzejnik do pokoju dziecka

 

Magnetyczna maskownica będzie wyglądać wspaniale również w pokoju dziecka! Dzięki niej rodzice w modny i atrakcyjny sposób zaaranżują każdy, najmniejszy fragment tej przestrzeni. Jeżeli grzejnik znajduje się blisko dziecięcego łóżka, nasza magnetyczna maskownica na kaloryfer pokryje go kolorowymi ilustracjami. Mogą być to misie, króliczki, czy zwierzątka safari, które od tej pory będą towarzyszyć dziecku przy zasypianiu! W naszym sklepie znalazły się zarówno magnetyczne osłony na kaloryfer do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Taka mata zakrywająca powierzchnię grzejnika stanie się wspaniałym uzupełnieniem, zwieńczeniem wystroju całego wnętrza. Jednocześnie pozwoli również zakamuflować i zabezpieczyć nie do końca lubiany kaloryfer.

Proste w montażu maskownice magnetyczne

 

Magnetyczne maskownice na grzejnik mają wiele zalet. Poza podwójną funkcją użytkowo-dekoracyjną, swoją popularność zawdzięczają także prostemu sposobowi montażu. Aby zamocować maskownicę na kaloryferze, nie potrzebujemy żadnych narzędzi! Wszystko odbywa się bez jakiegokolwiek wiercenia, rozkuwania, czy brudzenia. Prosty i szybki montaż, po którym nie pozostaje żaden ślad, pozwala na zakrycie grzejników o każdej porze dnia i w dowolnym momencie. Wysokiej jakości nadruki w intensywnych, żywych kolorach i ulubionych wzorach od razu wprowadzą do naszych wnętrz upragniony powiew świeżości. Możemy być pewni, że maskownice o nietuzinkowym wyglądzie wzbudzą niemałe zainteresowanie wszystkich zaproszonych gości!

Aktywne filtry