Naklejki

Naklejki na ścianę po prostu podbiły Wasze serca. Zyskały sympatię dzieci, nastolatków, dorosłych, a nawet osób starszych! Na dobre rozgościły się w domowych przestrzeniach, zdobiąc je w najpiękniejszy z możliwych sposobów. To naklejki do pokoju dziecka, naklejki na ścianę do salonu, sypialni, biura, a także naklejki na płytki do kuchni! Oryginalne, efektowne i niezwykle łatwe w aranżacji. Dostępne w naszym sklepie w ogromnej, niezliczonej ilości wariantów, wzorów i kolorów. Pasujące do wnętrz nowoczesnych, skandynawskich, boho, glamour, klasycznych, industrialnych, orientalnych. W ofercie poza klasycznymi i najpopularniejszymi naklejkami na ścianę nasi Klienci znajdą również naklejki na meble, podłogę oraz naklejki na szybę. Każda płaska powierzchnia może stać się zatem idealnym miejscem na jedną z naszych wyjątkowych dekoracji!

Naklejki na ścianę dla dzieci

 

Dekorowanie dziecięcych pokojów naklejkami na ścianę stało się niesamowicie popularne. Efekty, jakie stwarzają naklejki dla dzieci, zachwycają nie tylko najmłodszych smyków, ale także ich starsze rodzeństwo i rodziców. Naklejki ścienne pozwalają na ogromną dowolność aranżacyjną. Mogą zostać zaaplikowane niemalże w każdym miejscu. Wśród naszych propozycji dla najmłodszych znalazły się pojedyncze naklejki na ścianę, jak i w wieloelementowych zestawach. Są to piękne, kolorowe naklejki dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku. Będą dlatego pasować do pokojów o różnym charakterze. Na szczególną uwagę zasługują naklejki na ścianę dla dzieci boho i skandynawskie. Leśne zwierzątka i akcenty natury w łagodnych, ciepłych pastelach w wyjątkowy sposób kształtują atmosferę dziecięcych wnętrz. W naszej kolekcji przygotowaliśmy ponadto nowoczesne naklejki dla dzieci – sportowe, bajkowe, czy miarki wzrostu. Na tym oczywiście nie kończy się dostępna oferta. To również w tym miejscu rodzice natkną się na oryginalne naklejki na meble oraz naklejki na podłogę, takie jak tory jazdy. Tego typu dekoracje stanowią jednocześnie rewelacyjną scenerię do niekończących się zabaw!

Naklejki na ścianę do salonu

 

Jeszcze do niedawna najczęściej spotykaną ozdobą salonu były obrazy, plakaty lub tapety. Dzisiaj pośród nich plasują się także naklejki na ścianę do salonu. Wspaniale prezentujące się przede wszystkim nad sofą, kanapą lub w pobliżu komody. Warto wykorzystać je również do udekorowania ściany, na której znajduje się telewizor. Naklejki do salonu to szeroka i zróżnicowana oferta. Naszym Klientom możemy zaproponować naklejki ścienne w stylu skandynawskim, loftowym, nowoczesnym, a nawet orientalnym. Roślinne, zwierzęce i geometryczne wzory to zdecydowani faworyci dorosłych. Naklejki na ścianę do salonu są ponadto dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Wkomponowanie ich w już gotową przestrzeń nie stanowi dlatego żadnego problemu!

Naklejki na ścianę do sypialni

 

Wszyscy, którzy chcą niedużym kosztem odświeżyć wygląd swojej sypialni lub nadać jej charakteru, zrobią to z pomocą naszych naklejek na ścianę. Szczególnie pięknie wyglądają one w przestrzeni nad łóżkiem, obok komody lub w pobliżu okna. Naklejki na ścianę z powodzeniem zastąpią obrazy lub plakaty. Staną się oryginalną, wyrazistą dekoracją każdej powierzchni, na jakiej się znajdą. Ogromną zaletą naszych naklejek na ścianę do sypialni jest to, że nadają wnętrzu świeżości i lekkiego, przytulnego charakteru. Do sypialni zaaranżowanej w skandynawskim lub loftowym designie polecamy naklejki na ścianę geometryczne. To cała kolekcja geometrycznych zwierząt o nietuzinkowym wyglądzie. W sypialniach klasycznych lub inspirowanych kulturą orientu doskonale wyglądają natomiast motywy roślinne, botaniczne. Kwiaty, drzewa, liście, czy ptaki.

Naklejki na ścianę do kuchni

 

Czy kuchnia to odpowiednie miejsce na naklejki na ścianę? Nie mamy co do tego absolutnie żadnych wątpliwości! A to dlatego, że w naszej ofercie poza standardowymi naklejkami ściennymi przygotowaliśmy również naklejki na kafelki. Laminowane i wodoodporne, a zatem świetnie przystosowane do warunków panujących w tym wnętrzu. To sposób na szybką metamorfozę kuchni niewielkim kosztem. Zamiast wymieniać kafelki nad blatem na nowe lub malować je na inny kolor, wystarczą naklejki na płytki! Subtelna, a zarazem zauważalna i rzucająca się w oczy ozdoba o wyjątkowym charakterze.

Aktywne filtry