Bajka / Film

Naklejki Bajka/Film


Każde dziecko uwielbia bajki. Na pewno będzie zatem szczęśliwe, gdy postacie z ulubionych baśni, kreskówek czy filmów zamieszkają w jego pokoju. Na szczęście teraz jest to możliwe! Najlepszym sposobem na wprowadzenie do kącika dziecka magicznej aury, są naklejki dla dziewczynek oraz naklejki dla chłopców, przedstawiające głównych bohaterów kultowych animacji. Ich obecność w pokoju dziecka pobudzi jego wyobraźnię, a także pozwoli każdego dnia na nowo odtwarzać ulubione sceny z najczęściej oglądanych bajek i filmów. Możemy mieć pewność, że naklejki na ścianę w kilka chwil odmienią każde wnętrze oraz nadadzą mu wyjątkowego, spersonalizowanego charakteru. Dzięki nim każdy od razu dowie się, czym interesuje się i co lubi Twoje dziecko.
Zadbaliśmy o to, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Naszym Klientom i ich dzieciom oferujemy absolutne klasyki, takie jak naklejki star wars, czy naklejki superman. Na fanów przygód o bohaterach czekają także naklejki batman oraz naklejki spiderman. Ściany pokojów chłopców i nastolatków to zdecydowanie wymarzone miejsce na naklejki superbohaterowie.
Każdemu dziecku bez wątpienia nie jest także obcy wyjątkowy świat Disney’a. Na bajkach i filmach tej produkcji wychowało się już niejedno pokolenie! Jeśli Twój smyk również uwielbia te animacje, na pewno spodobają mu się zdobiące ścianę jego pokoju naklejki król lew – postaci, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Nasza oferta obejmuje ponadto naklejki dla dzieci dedykowane dziewczynkom. Są wśród nich naklejki księżniczki disneya, naklejki kraina lodu oraz naklejki Alicja w krainie czarów. Przepiękne bajkowe postacie dodadzą uroku każdemu wnętrzu! Świat bajek i filmów nie ma granic i nieustannie się rozrasta, a my robimy wszystko, aby nadążyć za jego tempem. Jednym z bestsellerów, który najpewniej znany jest wielu nastolatkom, stały się obecnie naklejki gra o tron. Fani tego serialu koniecznie powinni mieć je w swoim pokoju!

Aktywne filtry