Dinozaury

Naklejki Dinozaury

Jak przełamać nudę, która wdarła się do pokoju naszego dziecka? Z pomocą przychodzą naklejki z dinozaurami, na widok których oniemieją wszyscy chłopcy, interesujący się życiem tych historycznych gadów, które kiedyś zamieszkiwały naszą planetę. Bez względu na to, czy Twój synek ma 5, 10, czy 15 lat – w naszym sklepie znajdzie naklejki na ścianę do pokoju ze swoimi ulubionymi przedstawicielami: Triceratopsem, Brachiozaurem, Velociraptorem lub Ankylozaurem.

Niektóre z nich, takie jak naklejki z Tyranozaurem lub T-Rexem wyglądają naprawdę groźnie i realistycznie, inne natomiast są znacznie przyjaźniejsze, sympatyczniejsze i zachęcające do bliższego poznania. Do łagodniejszych osobników możemy zaliczyć naklejki z nazwami dinozaurów, takie jak dinozaur zielony i wulkan lub Brachiozaur. Będą one doskonałym wyborem do kącików mniejszych dzieci, które w ten sposób przekonają się, że te z pozoru straszne zwierzątka mogą przybierać również inne oblicze! Jeśli jeden dinozaur to za mało, dla największych fanów przygotowaliśmy naklejki dla dzieci w zestawach XXL. W ten sposób wyczarujemy we własnym domu namiastkę kultowego parku jurajskiego!

Rolą naklejek z nazwami dinozaurów jest nie tylko zdobienie chłopięcych pokojów, ale również nauka. Oferowane przez nas naklejki edukacyjne, spośród których na szczególną uwagę zasługuje ogromna mapa świata ze szkieletami dinozaurów, poszerzą wiedzę każdego dziecka z geografii i historii. Nauka poprzez zabawę z pewnością stanie się niezwykle efektywna, a przy tym pozwoli w naturalny sposób rozwijać zainteresowania!

Aktywne filtry