o-nas-1.jpg

arrow-sec.svg Znamy się na tym, co robimy

Nasz zespół od lat zajmuje się przygotowywaniem identyfikacji wizualnej dla firm, teraz postanowiliśmy nieco zmienić tory i... przygotowywanie naklejek do pokoi dziecięcych sprawia nam ogromną frajdę! Dostajemy mnóstwo pozytywnych opinii, co utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.

o-nas-2.jpg

Pomysł na unikatowe wnętrzearrow-sec.svg

Pomożemy Ci stworzyć w Twoim domu niepowtarzalne aranżacje lub zamienić pokój Twojego dziecka w kolorowy, zaczarowany świat! Jesteśmy tu po to, aby nadać Twoim wnętrzom wyjątkowy charakter. Nasze naklejki możesz przyklejać na dowolne powierzchnie, dzięki czemu możesz zrealizować swoje najbardziej fantazyjne pomysły. W nasze projekty wkładamy dużo serca i pasji, dzięki temu przyciągają wzrok, inspirują i pobudzają kreatywność.

o-nas-3.jpg

arrow-sec.svg Nasze produkty są EKO

Drukujemy na materiałach niemieckiej firmy ORACAL, a do druku używamy ekotuszy, które nie są szkodliwe dla środowiska, a tym bardziej dla dzieci. Naklejki są łatwe zarówno w montażu jak i demontażu. Instrukcje jak właściwie przykleić naklejkę na ścianę znajdziecie tutaj.

section-o-nas-1.jpg

"Nie bój się marzyć..."

Nie ma w naszej ofercie naklejki, której szukasz?
Skontaktuj się z nami!

Mamy nieograniczone mozliwości tworzenia. Dzięki nam możesz zrealizowąc każdy pomysł na naklejkę.

Kontakt arrow-sec.svg