Mapy świata –  edukacyjne naklejki na ścianę dla dzieci i nastolatków

Mapy świata –  edukacyjne naklejki na ścianę dla dzieci i nastolatków

Wybór naklejek na ścianę do dziecięcych pokojów jest naprawdę ogromny i niezliczony. Niektóre z nich pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną, są jednak i takie, które służą innym celom. Mowa o wyjątkowej serii naklejki Mapa świata, która nie tylko zdobi, ale także uczy! To ścienne dekoracje, dedykowane dzieciom w różnym wieku. Będą pasować zarówno do pokoju pierwszoklasisty, jak i nastolatka. Przyjrzyjmy się bliżej najpiękniejszym i najciekawszym mapom świata. Jesteśmy przekonani, że nie przejdą obok nich obojętnie żadne dzieci, a nawet rodzice. 

Naklejki mapy świata – dekoracje na ścianę o zastosowaniu dwa w jednym

Coraz to częściej rodzice poszukują do pokojów swoich pociech rozwiązań praktycznych, które nieprędko wyjdą z mody, jak i szybko nie znudzą się ich dziecku. Nie da się ukryć, że lubimy również, gdy wybrane przez nas rzeczy nie tylko bawią, ale i uczą młode pokolenia. Nauka poprzez zabawę to najlepszy i najprzyjemniejszy sposób na przyswajanie wiedzy. My znaleźliśmy na to swój własny patent, a są nim właśnie dekoracje na ścianę mapy. Nie dość, że prezentują się one niezwykle efektownie i spektakularnie, to w dodatku spełniają jednocześnie funkcję edukacyjną. I to na wielu płaszczyznach! Dzięki nim Twoje dziecko stanie się ciekawe świata oraz zrozumie, jaki jest on ogromny i złożony. Analizowanie jednej z map, dumnie wiszącej na głównej ścianie będzie od teraz idealną formą spędzania wolnego popołudnia, czy miłego wieczora, tuż przed zaśnięciem. Naklejki z tym motywem mają mnóstwo zalet. Warto również dodać, że sprawdzają się we wszystkich dziecięcych pokojach oraz u pociech w różnym przedziale wiekowym. To ścienna dekoracja, która pozostanie w tych wnętrzach przez długie lata.

Mapy świata – nie tylko dla miłośników geografii

naklejka na ścianę mapa świata batman

Czy wspominaliśmy już, że mapy świata to wyjątkowe dekoracje, dla absolutnie każdego dziecka? Z pewnością tak i już wyjaśniamy, dlaczego spodobają się one również dzieciom, które na co dzień nie interesują się geografią lub podróżowaniem.
Zachwycą dzieci z różnorodnymi zainteresowaniami. Zwrócą one uwagę fanów Batmana i Spidermana, jak i smyków zafascynowanych dinozaurami lub wojskiem. Co więcej, spodobają się także niejednej dziewczynce. Zwierzątka, kwiaty oraz bajkowe pastele to idealne motywy do ich kącików. Dlatego to idealny wybór dla niemalże każdego dziecka. 
Jedyne, o czym warto pamiętać przy wyborze tego typu ozdoby, to wygospodarowanie odpowiedniego miejsca na ścianie. Naklejki te są stosunkowo duże i obszerne, dlatego też będą potrzebować większej przestrzeni. 

Klasyczne naklejki z motywem mapy

Klasyczne mapy świata to jedne z ponadczasowych dekoracji, które będą z Twoim dzieckiem od pierwszej klasy szkoły podstawowej, aż po samo gimnazjum! Jeśli Twoja pociecha lubi lekcje geografii, jest ciekawa otaczającego ją świata, bądź też jej pasją są wycieczki i podróże, ozdoby tego typu to doskonały wybór do jej pokoju. Wielkoformatowa naklejka w pięknych, ciepłych kolorach świetnie prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach, zawieszona na głównej ścianie w pokoju, nad biurkiem, czy komodą. Pastelowa niebieska będzie pasować do pokojów chłopców, z kolei pastelowa różowa to naklejka dla dziewczynek. Dla nastolatków możemy wybrać natomiast bardziej stonowaną mapę w różnych odcieniach szarości.

Świat wypełniony zwierzątkami

Twój syn lub córka kochają zwierzęta? A może chcą w przyszłości zostać weterynarzami? Mamy dla nich coś wyjątkowego. Kolorową wersję mapy ze zwierzątkami! Dzięki niej każde dziecko dowie się znacznie więcej o swoich ulubionych gatunkach – gdzie występują, co jedzą, jaki klimat lubią najbardziej. To wspaniała, edukacyjna naklejka, ukazująca, jakie osobniki zamieszkują na poszczególnych kontynentach. Pokaż swojemu dziecku, jak wielki i różnorodny jest nasz świat oraz ile rozmaitych zwierzątek go zamieszkuje. Największym miłośnikom czworonogów i nie tylko proponujemy mapę w rozmiarze XXL!

Mapy dla fanów kreskówek i komiksów

Jeśli Twoje dziecko jest fanem kreskówek takich jak Spiderman, czy Batman, również może stać się posiadaczem jednej z oryginalnych map świata. Specjalnie dla niego przygotowaliśmy wersję Spiderman oraz Batman o designerskim, nowoczesnym wyglądzie i w typowo chłopięcych, wyrazistych kolorach. To unikatowa naklejka, która będzie główną dekoracją w jego pokoju. Gwarantujemy, że przez lata nie przestanie się podobać Twojemu smykowi! 

Mapy dla dziewczynek

Naklejki z motywem świata to również wspaniałe ścienne ozdoby dla dziewczynek. Dziewczynki raczej nie skuszą się na motywy z kreskówek lub wojskowe, jednak na pewno nie przejdą obojętnie obok pięknych, kolorowych kwiatów.  Mapa z motywem kwiatów to prawdziwie dziewczęca propozycja, o bardzo subtelnym, eleganckim charakterze. Naklejka ta doskonale prezentuje się w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich oraz boho. Co ciekawe, bogate, kwieciste zdobienia sprawiają, że z daleka wcale nie wygląda ona jak klasyczna, geograficzna mapa wszystkich kontynentów.

Mapy z motywami wojskowymi

Idziemy dalej! Dla kogo jeszcze są naklejki mapy świata? Nasze kolejne propozycje dedykujemy wszystkim fanom militariów. Naklejka mapa wojskowa armia to wymarzona dekoracja na ścianę dla chłopców (a nawet dziewczynek!) marzących o tym, aby gdy dorosną, zostać żołnierzami. Jeśli Twoje dziecko jest zafascynowane wojskiem, taka naklejka w kolorach moro na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

Mapy z dinozaurami

edukacyjna naklejka na ścianę dinozaury

Wśród naszych naklejek nie mogło zabraknąć także prawdziwego bestsellera – motywu dinozaurów. Groźne, pradawne stwory kochają wszyscy mali chłopcy, dlatego też na widok ogromnej mapy świata z głównymi przedstawicielami tego gatunku na pewno rozradują się im buzie! Dzięki mapie dinozaury dziecko dowie się, jakie osobniki zamieszkiwały na poszczególnych kontynentach oraz jak wyglądały! Prócz nauki kontynentów, twoje dziecko nauczy się również nazw poszczególnych stworzeń. To naprawdę imponująca i robiąca wrażenie dekoracja, która jak każda mapa świata, wzbudza ciekawość oraz zachęca do poszerzania swojej wiedzy. W naszym sklepie znajdziesz również mapę dla nieco starszych smyków, ze szkieletami tych historycznych zwierząt!

Mapy dla małych podróżników i odkrywców 

Nie zapomnieliśmy oczywiście o małych podróżnikach oraz wszystkich poszukiwaczach przygód. Jeśli Twoje dziecko uwielbia wycieczki i nie musisz długo nalegać, aby „wyciągnąć” je z domu, ma ono predyspozycje do bycia odkrywcą. Dla wszystkich żądnych wrażeń smyków, którzy chłoną ciekawostki o świecie, mamy specjalną naklejkę – pastelowe podróże. Co znajdzie na niej Twoja pociecha? Naklejka przedstawia m.in. najważniejsze budowle i obiekty charakterystyczne dla danych regionów oraz zwierzęta, jakie je zamieszkują. Tego typu mapa to idealna edukacyjna naklejka na ścianę. Mnóstwo wiedzy w przystępnej i niezwykle atrakcyjnej formie!